Proč právě Max Factor Mastertouch korektor 1,5 g?

Tekutý korektor pro zajištění perfektního krytí nedokonalostí, které vydrží po celý den. Speciální houbičkový aplikátor umožňuje nanést přesné množství korektoru, je velmi šetrný k pleti. 

Tekutý korektor Max Factor Master Touch rozjasňuje pleť, sjednocuje barevný tón pleti a kryje kruhy pod očima. Výsledkem je dokonale přirozený vzhled bez jediné chybičky.

Typ pleti:

  • vhodné pro všechny typy pleti
Jedinečné vlastnosti:
  • velmi snadno se roztírá
  • hydratuje a rozjasňuje
  • má středně krycí schopnost
  • má šetrný pěnový aplikátor
  • dokonale splyne s pletí
Jak používat Max Factor Mastertouch korektor 1,5g?
  • pomocí pěnového aplikátoru naneste korektor pod oči a na nedokonalosti a rozetřete do ztracena
Populární kosmetická značka Max Factor funguje již od roku 1909, původně se specializovala na filmový make-up hollywoodských hvězd, ale zanedlouho se o ní dozvěděl celý svět. U jejího zrodu nestál nikdo jiný než pan Factor Max. Tento muž, původem z Polska, na začátku 20.století utekl do Ameriky a otevřel svůj první kosmetický obchod v Los Angeles. Který se brzy stal populárním mezi slavnými herečkami jako byla Marilyn Monroe nebo například Katharine Hepburn. Postupem času se filmový průmysl změnil a tím se také měnili obchodní příležitosti pro Max Factor. A v roce 1916 uvedl Factor svou první kosmetickou řadu a doteď přichází na trh s těmi nejatraktivnějšími produkty. I po všech letech značka udržuje svůj hollywoodském styl a tak stále přináší velký výběr řasenek pro dramatické řasy a palety očních stínů pro dokonalý až filmový kouřový efekt. Make-up Max Factor je ideální dárek pro všechny milovníky krásy. Pomůže Vám cítit se dobře a přináší Vám ty nejlepší a nejnovější trendy v oblasti krásy. Jejich sortiment pokrývá vše od pleti, jako je make-up a korektor, až po řasenky, pudry, primery, tvářenky, rozjasňovače a další. Jedním z jejich nejprodávanějších produktů je Max Factor Lipfinity; řada rtěnek s krásnými výraznými odstíny a dlouhou životnost, dodávající výživu vašim rtům. Všechny produkty v sobě skrývají to správné holywoodské kouzlo. Max Factor, to je kosmetika na kterou se můžete spolehnout.