Varianty produktu

Proč právě Max Factor Pan Stik Make-up 9g?

Tuhý make-up v tyčince s vysokou krycí schopností kombinuje make-up a korektor v jednom. Vysoká krycí schopnost umožňuje vysoké krytí nedokonalostí jako korektor, krémová konzistence umožňuje snadné rozetření jako make-up. 

Make-up je vhodný zejména na překrytí popraskaných žilek, pigmentových skvrn a drobných nedokonalostí pleti. Make-up obsahuje hydratační složky, které poskytují pleti pružnost a jemnost

Typ pleti:

  • vhodné pro normální až suchou pleť
Jedinečné vlastnosti:
  • vysoká krycí schopnost
  • sjednocuje barevný tón pleti
  • obsahuje hydratační složky
  • dodává pružnost a jemnost
Jak používat Max Factor Pan Stik Make-up 9g?
  • naneste jemnými tahy na obličej a rozetřete do ztracena za pomocí kosmetického štětce
Populární kosmetická značka Max Factor funguje již od roku 1909, původně se specializovala na filmový make-up hollywoodských hvězd, ale zanedlouho se o ní dozvěděl celý svět. U jejího zrodu nestál nikdo jiný než pan Factor Max. Tento muž, původem z Polska, na začátku 20.století utekl do Ameriky a otevřel svůj první kosmetický obchod v Los Angeles. Který se brzy stal populárním mezi slavnými herečkami jako byla Marilyn Monroe nebo například Katharine Hepburn. Postupem času se filmový průmysl změnil a tím se také měnili obchodní příležitosti pro Max Factor. A v roce 1916 uvedl Factor svou první kosmetickou řadu a doteď přichází na trh s těmi nejatraktivnějšími produkty. I po všech letech značka udržuje svůj hollywoodském styl a tak stále přináší velký výběr řasenek pro dramatické řasy a palety očních stínů pro dokonalý až filmový kouřový efekt. Make-up Max Factor je ideální dárek pro všechny milovníky krásy. Pomůže Vám cítit se dobře a přináší Vám ty nejlepší a nejnovější trendy v oblasti krásy. Jejich sortiment pokrývá vše od pleti, jako je make-up a korektor, až po řasenky, pudry, primery, tvářenky, rozjasňovače a další. Jedním z jejich nejprodávanějších produktů je Max Factor Lipfinity; řada rtěnek s krásnými výraznými odstíny a dlouhou životnost, dodávající výživu vašim rtům. Všechny produkty v sobě skrývají to správné holywoodské kouzlo. Max Factor, to je kosmetika na kterou se můžete spolehnout.