Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Niamh Hairkoncept Dandy Beard & Hair Set

Sada pro muže
NiaMh
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: NIA004
Hmotnost produktu: 760 g

Proč právě NiaMh Dandy Gift Bag (Shampoo 300 ml + Lotion 250 ml)?

Dárková sada Dandy pro muže balená v praktické cestovní taštičce. Sada obsahuje:Dandy Beard&Hair Shampoo 300 ml - Šampon určený pro šetrné mytí vlasů, obnovuje správnou rovnováhu vlhkosti vlasové pokožky, vousů a vlasů a zachovává jejich přirozenou hydrataci. Obsahuje arganový olej, extrakt z baobabu a lněný olej. Je ideální pro každodenní použití.Použití:
  • naneste na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněteDandy Hair Ice Lotion 250 ml - Posilující a osvěžující lotion určený pro všechny typy vlasů. Díky obsahu mentolu poskytuje okamžité osvěžení, usnadňuje rozčesávání, a oživuje styling. Lotion dodává vlasům energii, posilňuje je a oživuje.Použití:
  • vmasírujte do vlasů přiměřené množství, neoplachujte


NiaMh

Proč je značka Niamh tak výjimečná?

Vlasová kosmetika Niamh vychází z keltské legendy, kdy Niamh byla dcerou boha moře a královny věčného mládí. Byla též symbolem krásy, světla a nádhery. Přesně to evokuje prestižní italská kosmetika, která je určená pro všechny, co pečují o své vlasy s láskou, jsou náročné, kreativní a rády zkouší nové věci. Mezi kultovní produkty této profesionální vlasové kosmetiky patří například šlehačka na vlasy, která vás naprosto nadchne!