Proč právě Nioxin 3D Styling Thickening Gel 140 ml?

Zpevněte svůj účes jemným stylingovým gelem na vlasy, který vlasy neslepí a nezatíží. Stylingový gel na vlasy Nioxin 3D Styling Thickening Gel poskytuje definici a tvar jemným až středně hustým vlasům. Vytváří plnější a objemnější účes, který je na dotek hladký a dokonale zafixován. Vhodný pro krátké a sředně dlouhé vlasy. Dopře se kombinuje s ostatními produkty péče Nioxin 1-6. Vhdoný pro ženy i muže.

Jedinečné vlastnosti:
  • Stylingový gel pro definici a tvar účesu,
  • vytváří objemný a plný vzhled účesu,
  • zvětšuje průměr vlasového vlákna,
  • vytváří hladký vzhled,
  • pro krátké až středně dlouhé vlasy,
  • vhodný pro dámské i pánské účesy.
Doporučujeme
Jak použít Nioxin 3D Styling Thickening Gel 140ml?

Malé množství gelu o velikosti hrášku vpracujte do vlhkých nebo suchých vlasů a vytvarujte účes.

Složení Nioxin 3D Styling Thickening Gel 140 ml

Water/Eau, Sorbitol, Aminomethyl Propanol, Carbomer, Va/Crotonates Copolymer, Benzyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance/Parfum, Methylparaben, Disodium EDTA, Panthenol, Menthol, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonene, Citronellol, Citric Acid.

Americká značka Nioxin byla založena roku 1987 za účelem zabývající se alopecií a problematikou její léčby. Produkty Nioxin jsou rozčleněny do několika řad podle míry řídnutí vlasů. Kosmetika Nioxin získala ocenění v soutěži Stylist Choice Award a na její účinky přísahá celá řada celebrit i profesionálních kadeřníků.