Proč právě Nioxin System 1 Hair Kit?

Sada vlasové péče profesionálních přípravků Nioxin System 1 pro jemné, řídnoucí přírodní vlasy. Tato sada byla navržena pro potřeby řídnoucích vlasů, které vyžadují zesílení, navrácení ztracené hustoty a síly. Určeno pro ženy a muže, které trápí viditelná ztráta vlasů.

Sada obsahuje:

Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 300 ml – Jemný mycí šampon na vlasy Nioxin System 1 Cleanser Shampoo odstraňuje maz a nečistoty z vlasů a vlasové pokožky a viditelně posiluje zesláblé, jemné řídnoucí vlasy. Šampon obsahuje vitamíny, antioxidanty a rostlinné výtažky, které hloubkově vyživují a hydratují jemné vlasy. Výtažek z mátového oleje příjemně osvěží vlasovou pokožku a zanechá ve vlasech pocit svěžesti a čistoty.

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml – Lehoučký kondicionér pro mírně řídnoucí nebarvené vlasy ošetřuje pokožku hlavy, pomáhá redukovat mírně vypadávající vlasy a viditelně posiluje oslabené, jemné vlasy. Kondicionér chrání vlasy před vnějšími vlivy a navíc revitalizuje vlasovou pokožku. Pomáhá také snadno rozčesat a upravit vlasy. Vlasy jsou po umytí hebké a lesklé na dotek.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 100 ml – Bezoplachová péče osvěžuje pokožku hlavy, dodává vlasům přirozený objem a zesiluje vlasy od kořínků po konečky. Má ochranný účinek, který brání před poškozením a vypadáváním vlasů. Vlasy jsou po prvním použití viditelně posílené, husté a plné zářivého lesku.

Jak správně používat produkty Nioxin System 1 Hair Kit?

Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 300 ml

  • Šampon Nioxin System 1 Cleanser Shampoo naneste do mokrých vlasů, vytvořte bohatou pěnu a poté z vlasů důkladně opláchněte.
  • Dále pokračujte v použití kondicionéru a bezoplachové péče Nioxin System 1.

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml

  • Malé množství kondicionéru aplikujte do vlhkých, šamponem umytých vlasů.
  • Kondicionér aplikujte také na vlasovou pokožku.
  • Nechte působit 1-3 minuty a poté důkladně opláchněte.
  • Dále pokračujte bezoplachovou péčí Nioxin Scalp and Hair Leave-In Treatment System 1.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 100 ml

  • Bezoplachovou péči používejte denně na vlhké vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte a vlasy rozčešte.
  • Z vlasů poté již neoplachujte.

Americká značka Nioxin byla založena roku 1987 za účelem zabývající se alopecií a problematikou její léčby. Produkty Nioxin jsou rozčleněny do několika řad podle míry řídnutí vlasů. Kosmetika Nioxin získala ocenění v soutěži Stylist Choice Award a na její účinky přísahá celá řada celebrit i profesionálních kadeřníků.