Proč právě Nioxin System 2 Hair Kit?

Máte problém s vypadáváním vlasů? Výrazně vám ubývá vlasů a chcete tento nepříjemný jev zpomalit či dokonce úplně zastavit? Značka Nioxin má pro vás řešení v podobě sady Nioxin System 2 Hair Kit, která je zaměřena na výrazně řídnoucí vlasy.

Intenzivní ošetření v podobě 3-fázového systému, obsahuje šampon, kondicionér a bezoplachovou péči. Tyto tři výrobky pomáhají zpomalit výrazné padání vlasů a napomáhají revitalizovat pokožku hlavy. Účinné složky jako jsou vitamíny, antioxidanty a rostlinné výtažky posilují vlasové vlákno, navrací mu hustotu a přirozený objem a navíc chrání vlasy před poškozením.

Sada obsahuje:

Nioxin System 2 Cleanser Shampoo 300 ml – Čistící šampon Nioxin System 2 Cleanser byl vyvinut pro šetrnou péči řídnoucích vlasů. Šampon odstraňuje z vlasů přebytečnou mastnotou a nečistoty a zanechává vlasovou pokožku osvěženou po celý den. Vlasy při pravidelné péči získávají pevnost a hustotu. Mátový olej během mytí vlasovou pokožku příjemně osvěžuje a vlasy zanechává čisté se svěží mentolovou vůní. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů, které jsou viditelně prořídlé a vypadávají.

Nioxin System 2 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml – Tento velmi lehký kondicionér, bohatý na vitamíny, antioxidanty a rostlinné výtažky účinně posiluje jemné vlasy, kterým dodává potřebnou výživu a bohatý objem. Kondicionér snižuje viditelné řídnutí vlasů, chrání je před vnějšími vlivy a navíc revitalizuje vlasovou pokožku. Pomáhá také snadno rozčesat a upravit vlasy. Vlasy jsou po umytí hebké a lesklé na dotek.

Nioxin System 2 Scalp & Hair Leave-In Treatment 100 ml – Bezoplachová pěnová péče je založena na technologii BioAMP, která je bohatá na vitamíny, rostlinné výtažky a mátový olej, které posilují vlasovou strukturu a účinně snižují řídnutí a vypadávání vlasů. Lehoučké pěnové složení nezatěžuje vlasy, naopak, obsažený mátový olej příjemně vlasy a vlasovou pokožku osvěžuje a zanechává ve vlasech svěží a lehký pocit. Pěna je vhodná pro ženy i muže.

Jak správně používat produkty Nioxin System 2 Hair Kit?

Nioxin System 2 Cleanser Shampoo 300 ml

  • Šampon naneste na mokré vlasy, vytvořte bohatou pěnu a poté důkladně opláchněte.
  • V případě potřeby postup opakujte.

Nioxin System 2 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml

  • Kondicionér naneste do vlhkých délek vlasů, nechte krátce působit a opláchněte.

Nioxin System 2 Scalp & Hair Leave-In Treatment 100 ml

  • Bezoplachovou péči používejte denně na vlhké vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte a vlasy rozčešte.
  • Z vlasů poté již neoplachujte.

Americká značka Nioxin byla založena roku 1987 za účelem zabývající se alopecií a problematikou její léčby. Produkty Nioxin jsou rozčleněny do několika řad podle míry řídnutí vlasů. Kosmetika Nioxin získala ocenění v soutěži Stylist Choice Award a na její účinky přísahá celá řada celebrit i profesionálních kadeřníků.