Proč právě Olivia Garden Bamboo Touch Eco-Friendly Bamboo Brush Massage M?

Udržte si krásné a zdravé vlasy co nejdéle, zabraňte jejich zbytečnému vytrhávání při rozčesávání a dopřejte si dokonalou masáž pokožky hlavy. Masážní kartáč na vlasy Olivia Garden Bamboo Touch Eco-Friendly Bamboo Brush Massage M s antistatickým efektem je vhodný pro každodenní rozčesávání vlasů a stimulační masáž pokožky hlavy.

Ekologický kartáč v antibakteriálním a ekologickém provedení, je vyroben z přírodního bambusu a silných bambusových štětin, které masírují pokožku hlavy, čímž stimulují krevní buňky a růst vlasů, snižují jejich vypadávání a zabraňují vytrhávání vlasů. Ionizovaný polštářek zabraňuje vytváření statické elektřiny, udržuje správnou úroveň hydratace ve vlasech a zanechává je hladké, hebké a lesklé.

Ekologické bambusové tělo: Bambus jako obnovitelný zdroj, pomáhá snižovat odlesňování po celém světe a přispívá také k ochraně životního prostředí a klimatu.

Stimulační masáž pokožky hlavy: Silné bambusové štětiny chrání vlasy a pokožku hlavy při kartáčování. Poskytují jemnou masáž hlavy, čímž zvyšují krevní oběh, stimulují růst vlasů a zabraňují jejich vypadávání.

Iontová technologie: Snižuje statickou elektřinu ve vlasech, uzavírá kutikulu a přispívá k hladkému a lesklému povrchu vlasů. Usnadňuje styling a zabraňuje vysušování vlasů.

Ergonomická rukojeť: Ergonomická rukojeť neklouže, perfektně padne do každé ruky a umožňuje snadnou a pohodlnou manipulaci.

Jedinečné vlastnosti:
  • Kartáč pro rozčesávání vlasů a masáž pokožky hlavy,
  • stimuluje růst vlasů a snižují jejich vypadávání,
  • zabraňuje vytrhávání vlasů,
  • udržuje ve vlasech správnou úroveň hydratace,
  • antistatický efekt,
  • antibakteriální a ekologické provedení,
  • ergonomický tvar rukojeti umožňuje snadnou a pohodlnou manipulaci,
  • zanechává vlasy hladké, hebké a lesklé.
Doporučujeme
Jak použít Olivia Garden Bamboo Touch Eco-Friendly Bamboo Brush Massage M?

Vlasy rozčesávejte jemnými tahy od kořínků po konečky. Kartáč Olivia Garden Eco-Friendly Bamboo je vhodný pro každodenní rozčesávání vlasů.

Upozornění:

Kartáč odkládejte štětinami nahoru, abyste se vyhnuli jejich zbytečné deformaci.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.