Proč právě Olivia Garden Black Label Speed Brush XL TSP55?

Kulatý kartáč na vlasy Olivia Garden Black Label Speed Brush XL zajistí vašemu účesu bohatý objem a rychlé vysoušení vlasů. Extra dlouhé tělo kartáče umožní lepší proudění vzduchu a uleví vašemu zápěstí při stylingu vlasů. Turmalínovo-iontová technologie zabraňuje krepatění a poškození vlasů během fénování. Antistatické nylonové štětiny zabraňují elektrizování a poletování vlasů během stylingu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť má v sobě vsazený výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. Kartáč je vyroben v elegantní matné černé barvě.

Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje rychlé a snadné vysoušení vlasů,
  • s kartáčem vytvoříte bohatý objem,
  • turmalínovo-iontová technologie zabrání krepatění vlasů,
  • tělo kartáče je o 25% delší a umožňuje pohodlnou manipulaci,
  • průměr těla kartáče je 25 mm,
  • vyroben v elegantní matné černé barvě.
Jak použít Olivia Garden Black Label Speed Brush XL TSP55?

Kartáč na vlasy Olivia Garden Black Label Speed Brush XL používejte při vysoušení vlasů pomocí fénu. Snadno a rychle s ním vytvoříte účes s bohatým objemem. Kartáč je vhodný pro profesionální i domácí používání.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.