Proč právě Olivia Garden Brush Cleaner, Black?

Olivia Garden Brush Cleaner je šikovná pomůcka na čištění kartáčů, která je vhodná pro profesionální i domácí použití. Tento čistič kartáčů má ergonomický tvar a je velmi jednoduchý na použití. Díky svému speciálnímu designu dokáže rychle a účinně odstranit z kartáčů vlasy, prach a další nečistoty. Olivia Garden Brush Cleaner je vyroben z kvalitních materiálů a má pevnou konstrukci, takže je velmi odolný a dlouhodobě použitelný.

Jedinečné vlastnosti:
  • Rychle a účinně čistí kartáče,
  • lze použít pro všechny typy kartáčů,
  • praktický design,
  • snadná manipulace.
Jak použít Olivia Garden Brush Cleaner, Black?

Odstraňte pomocí této pomůcky jednoduše veškeré nečistoty včetně vlasů a prachu z kartáče. Pro důkladné očištění navíc kartáč umyjte a nechte uschnout. 

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.