Proč právě Olivia Garden Expert Care Rectangular Small Brush Silver?

Olivia Garden Expert Care Rectangular Small Brush Silverje rozčesávací kartáč s keramickým povrchem a ionizační technologií, která minimalizuje krepatění a uhlazuje vlasy. Kartáč je vhodný pro krátké a středně dlouhé vlasy, má ergonomický tvar držadla pro snadnou manipulaci a kontrolu při úpravě vlasů. Kartáč je odolný proti teplu a lze ho používat spolu s fénem. Měkké štětiny kartáče šetří vlasy a pokožku hlavy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Minimalizuje krepatění a uhlazuje vlasy,
  • vhodný pro krátké a středně dlouhé vlasy,
  • ergonomický tvar,
  • šetří vlasy a pokožku hlavy,
  • odolný proti teplu – lze používat s fénem.
Jak použít Olivia Garden Expert Care Rectangular Small Brush Silver?

Držte kartáč u kořínků vlasů a pomalu pročešte vlasové prameny směrem dolů. Lze přitom používat i fén, abyste docílili hladkého účesu. Díky keramickému povrchu a ionizaci se vlasy budou snadno rozčesávat a bude se minimalizovat krepatění.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.