Proč Olivia Garden Supreme Ceramic + Ion?

Profesionální kartáč na rozčesávání vlasů s kombinací divokých a nylonových štětin zakončené kuličkou. Vhodná pro všechny typy vlasů - kromě prodlužovaných. Pohodlný měkký polštář. Jemný k vlasům a pokožce hlavy.

Jedinečné vlastnosti:
  • zajišťuje pohodlné a šetrné rozčesávání vlasů
  • eliminuje vznik statické elektřiny ve vlasech
  • zabraňuje nepříjemnému krepatění a poletování vlasů
  • uhlazuje vlasy a zanechává je hebké a lesklé
  • je šetrný k vlasové pokožce
Doporučujeme
Jak použít Olivia Garden Supreme Ceramic + Ion?

Používejte ke každodennímu rozčesávání a stylingu. Vlasy kartáčujte pomalu a jemně, abyste předešli mechanickému poničení, a postupujte od konečků směrem ke kořínkům pro minimalizaci nepříjemného tahání.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.