Varianty produktu

Proč právě OPI Infinite Shine Long-Wear Lacquer15 ml?

Skutečná revoluce v péči o nehty, to je kultovní americká značka OPI. Pro dokonalý vzhled vašich nehtů nemusíte trávit hodiny v salonu, ale v pohodlí domova vykouzlíte efekt gelové manikúry během chvilky. Jedinečná technologie zaměřená na tři prvky – dlouhodobá výdrž, jednoduchá aplikace a rozmanitá škála barev.

Lak na nehty s gelovým efektem OPI Infinite Shine Lacquer přichází s novou recepturou inspirovanou klasickými laky OPI. Obsahuje třífázový systém, který je tvořen dlouhodobou výdrží barev, ochranou nehtu a jedinečným leskem. Široký kartáček OPW ProWide snadno a rovnoměrně nanáší barvy po celé délce nehtu. Poskytuje optimální přilnavost a dodává nehtům efekt gelové manikúry bez použití lampy. Lehce se odstraňuje. Rozmanitá škála barev umožňuje dokonalou manikúru pro každou příležitost rychle a snadno. Naprostý must-have kousek, který by neměl chybět v žádné kosmetické taštičce. Pro maximální prodloužení a nejvyšší lesk používejte s podkladovým lakem OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer a vrchním lakem OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat.

Jedinečné vlastnosti:
  • Lak na nehty s efektem gelové manikúry bez použití lampy,
  • dlouhodobá výdrž barev bez odlupování,
  • optimální přilnavost a brilantní lesk,
  • snadná aplikace pomocí širokého OPW Pro Wide kartáčku,
  • rozmanitá škála barev pro každou příležitost,
  • dlouhotrvající manikúra jako od profesionálů.
Jak použít OPI Infinite Shine Long-Wear Lacquer 15ml?

Podkladová vrtsva: Na čisté, suché nehty naneste tenkou vrstvu OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer, rovnoměrně po celé délce nehtu a nechte důkladně zaschnout. Tato vrstva připravuje nehty na vysokou přilnavost barev a zároveň poskytuje ochranu nehtu.

Barevná vrstva: Na suché nehty naneste rovnoměrnou vrstvu laku OPI Infinite Shine. Pro maximální intenzitu barvy, můžete nanést ve dvou vrstvách, poté lak nechte důkladně zaschnout.

Vrchní vrstva: Na suché, nalakované nehty naneste tenkou vrstvu laku OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat a nechte důkladně zaschnout. Tento krok prodlouží trvanlivost barev bez odlupování a dodá nehtům efekt gelové manikúry.

Složení OPI Infinite Shine Long-Wear Lacquer 15 ml

Ethyl Acetate – Butyl Acetate – Nitrocellulose – Acetyl Tributyl Citrate – Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer – Isopropyl Alcohol – Stearalkonium Bentonite – Styrene/Acrylates Copolymer – Benzophenone-1 – Silica – Diacetone Alcohol – Di-Hema trimethylhexyl Dicarbamate – Trimethylpentanediyl Dibenzoate – Phosphoric Acid – CI 77891 (Titanium Dioxide) – CI 15850 (Red 6) – Barium Sulfate – CI 19140 (Yellow 5)

Oživte své rituály krásy s luxusní kosmetikou a péčí od kultovní americké značky OPI. Ve světovém kosmetickém průmyslu působí více než 30 let a svým profesionálním a inovativním postojem a technologiemi způsobila přímo revoluci na trhu v péči o nehty a pokožku. V současné době je prodávána ve více než 100 zemích světa a je velmi oblíbená mezi celebritami jako například Serena Williams, Gwen Stefani nebo Mariah Carey. Navíc produkty OPI nejsou testovány na zvířatech. Hýčkejte se s láskou a objevte svět luxusu.