Proč právě OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat 15 ml?

Pro dokonale upravené nehty nemusíte již trávit několik hodin v salonu. Perfektní manikúru vykouzlíte během chvilky v pohodlí domova. Ikonická značka OPI zaměřená na tři prvky – dlouhodobá výdrž, jednoduchost a rozmanitost barev způsobila skutečnou revoluci v péči o nehty. Vrchní a krycí lak OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat díky exkluzivní technologii poskytuje odolný povrch, ochraňuje barvu laku a dodává brilantní lesk. Bezchybné barvy a krásný gelový lesk vydrží až 11 dní bez odlupování. Široký kartáček OPW ProWide snadno a rovnoměrně roztírá lak po celé délce nehtu. Lehce se odstraňuje, proto můžete uzpůsobit barvu svých nehtů ke každé příležitosti snadno a rychle. Efekt gelové manikúry bez použití lampy, dlouhotrvající barvy a zářivý lesk. Hýčkejte své nehty a doplňte svůj lakový arzenál o absolutní must-have kousek.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vrchní a krycí lak na nehty,
  • efekt gelové manikúry bez použití lampy,
  • poskytuje odolnost proti olupování,
  • ochraňuje jas a záři barev,
  • dodává brilantní lesk,
  • snadná aplikace pomocí širokého OPW Pro Wide kartáčku.
Jak použít OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat 15ml?

Podkladová vrtsva: Na čisté, suché nehty naneste tenkou vrstvu OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer, rovnoměrně po celé délce nehtu a nechte důkladně zaschnout. Tato vrstva připravuje nehty na vysokou přilnavost barev a zároveň poskytuje ochranu nehtu.

Barevná vrstva: Na suché nehty naneste rovnoměrnou vrstvu laku OPI Infinite Shine. Pro maximální intenzitu barvy, můžete nanést ve dvou vrstvách, poté lak nechte důkladně zaschnout.

Vrchní vrstva: Na suché, nalakované nehty naneste tenkou vrstvu laku OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat a nechte důkladně zaschnout. Tento krok prodlouží trvanlivost barev bez odlupování, dodá nehtům efekt gelové manikúry a brilantní lesk.

Složení OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat 15 ml

Aqua (Water, Eau) - Ethyl Acetate – Butyl Acetate – Isopropyl Alcohol – Cellulose Acetate Butyrate – MEK – Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer – Nitrocellulose – Acetyl Tributyl Citrate – Sucrose Benzoate – n-Butyl Alcohol – Hydroxyethyl Acrylate/IPDI/PPG-15 Glyceryl Ether Copolymer – Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate – Etocrylene – Diamond Powder – Alumina – Silica – Platinum Powder – Methyltriethoxysilane – CI 60725 (Violet 2) – CI 77891 (Titanium Dioxide)

Oživte své rituály krásy s luxusní kosmetikou a péčí od kultovní americké značky OPI. Ve světovém kosmetickém průmyslu působí více než 30 let a svým profesionálním a inovativním postojem a technologiemi způsobila přímo revoluci na trhu v péči o nehty a pokožku. V současné době je prodávána ve více než 100 zemích světa a je velmi oblíbená mezi celebritami jako například Serena Williams, Gwen Stefani nebo Mariah Carey. Navíc produkty OPI nejsou testovány na zvířatech. Hýčkejte se s láskou a objevte svět luxusu.