Proč právě OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer 15 ml?

Manikúru jako od profesionálů, zvládnete již v pohodlí domova. Ikonická americká značka OPI zaměřená na tři prvky – dlouhodobá výdrž, jednoduchost a rozmanitost barev způsobila přímo revoluci v péči o nehty. Podkladový a vrchní lak OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer je součástí třístupňového systému, pro dlouhodobou výdrž barev, ochranu nehtu a jedinečný lesk. Široký kartáček OPW ProWide snadno a rovnoměrně nanáší barvy po celé délce nehtu. Poskytuje optimální přilnavost a dodává nehtům efekt gelové manikúry bez použití lampy. Pro maximální prodloužení a nejvyšší lesk používejte s laky OPI Infinite Shine vrchním lakem OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat.

Jedinečné vlastnosti:
  • Podkladový a vrchní lak na nehty,
  • efekt gelové manikúry bez použití lampy,
  • prodlužuje výdrž barev bez odlupování,
  • poskytuje optimální přilnavost a brilantní lesk,
  • snadná aplikace pomocí širokého OPW Pro Wide kartáčku,
  • dlouhotrvající manikúra jako od profesionálů.
Jak použít OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer 15ml?

Podkladová vrtsva: Na čisté, suché nehty naneste tenkou vrstvu OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer, rovnoměrně po celé délce nehtu a nechte důkladně zaschnout. Tato vrstva připravuje nehty na vysokou přilnavost barev a zároveň poskytuje ochranu nehtu.

Barevná vrstva: Na suché nehty naneste rovnoměrnou vrstvu laku OPI Infinite Shine. Pro maximální intenzitu barvy, můžete nanést ve dvou vrstvách, poté lak nechte důkladně zaschnout.

Vrchní vrstva: Na suché, nalakované nehty naneste tenkou vrstvu laku OPI Infinite Shine Gloss Brilliant ProStay Top Coat a nechte důkladně zaschnout. Tento krok prodlouží trvanlivost barev bez odlupování a dodá nehtům efekt gelové manikúry.

Složení OPI Infinite Shine ProStay Base Coat Primer 15 ml

Alcohol Denat., Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Acrylates/Hydroxyesters Acrylates Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Tosylamide/Epoxy Resin, Dimethicone, [May Contain/Peut Contenir/+/-: Violet 2 (CI 60725)]

Oživte své rituály krásy s luxusní kosmetikou a péčí od kultovní americké značky OPI. Ve světovém kosmetickém průmyslu působí více než 30 let a svým profesionálním a inovativním postojem a technologiemi způsobila přímo revoluci na trhu v péči o nehty a pokožku. V současné době je prodávána ve více než 100 zemích světa a je velmi oblíbená mezi celebritami jako například Serena Williams, Gwen Stefani nebo Mariah Carey. Navíc produkty OPI nejsou testovány na zvířatech. Hýčkejte se s láskou a objevte svět luxusu.