Proč právě  OPI Rapidry Nail Polish Dryer 55 ml?

OPI Rapidry Nail Polish Dryer je pomocníkem, který vám pomůže s perfektním nalakováním nehtů. Pomůže vám, aby vaše čerstvě nalakované nehty rychleji uschly a díky tomu se nepoškrábaly. Při domácí manikúře vám ušetří cenný čas a vašim nehtům dodá krásný lesk a odolnost. Budou vypadat jako od profesionála.

Jedinečné vlastnosti:
  • Urychluje schnutí nehtového laku,
  • zvyšuje odolnost proti poškrábání,
  • prodlužuje trvanlivost laku,
  • dodává lesk.
Jak použít OPI Rapidry Nail Polish Dryer 55 ml?

Po nanesení laku na nehty počkejte chvíli, aby trochu zaschnul, a pak ze vzdálenosti cca 15 cm na nehty nastříkejte OPI Rapidry Nail Polish Dryer. Lak na nich rychle uschne a bude odolňější.

Složení OPI Rapidry Nail Polish Dryer 55 ml:

Acetone, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Polysorbate 20, Panthenol

Oživte své rituály krásy s luxusní kosmetikou a péčí od kultovní americké značky OPI. Ve světovém kosmetickém průmyslu působí více než 30 let a svým profesionálním a inovativním postojem a technologiemi způsobila přímo revoluci na trhu v péči o nehty a pokožku. V současné době je prodávána ve více než 100 zemích světa a je velmi oblíbená mezi celebritami jako například Serena Williams, Gwen Stefani nebo Mariah Carey. Navíc produkty OPI nejsou testovány na zvířatech. Hýčkejte se s láskou a objevte svět luxusu.