Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

Redken Body Full set

Dárkový balíček pro jemné vlasy bez objemu
Redken
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: R0295
Hmotnost produktu: 798 g

Proč právě Redken Body Full set?

Řada Body Full od profesionální značky Redken je určena na vlasy jemné, které potřebují dodat objem a sílu. Zhušťuje je a navíc zajistí delší trvanlivost účesu. Vyzkoušejte regeneraci vlasů bez zatížení. Dárkový balíček obsahuje: Body Full šampon 300 ml, Body Full kondicionér 250 ml a podkladovou bázi pod foukanou Pillow Proof Blow Dry Express Primery 30 ml.


Body Full šampon 300 ml: jemně myje a poskytuje lesk. Obsahuje Anti-Gravity Complex a speciální polymery pro dokonalý tvar účesu a objem od kořínků. Proteiny posilují vnitřní strukturu vlasu.Použití: naneste na vlasy a vlasovou pokožku, nechejte krátce působit a poté pečlivě opláchněte.Body Full kondicionér 250 ml: dodává objem, sílu, lehkost a usnadňuje rozčesávání. Je vhodný pro normální a jemné vlasy. Pomáhá udržet požadovaný tvar účesu. Obsahuje exkluzivní Redken Anti-Gravity Complex a polymery pro uchování účesu a proteiny pro vnitřní sílu vlasů.Použití: kondicionér aplikujte na šamponem umyté vlasy, nechte 1 - 3 minuty působit a poté důkladně opláchněte. 


Pillow Proof Bloow Dry Express Primer: je podkladová báze urychlující foukání. Produkt má velmi lehké, nezatěžující složení. Dodává vlasům 24 hodinový objem a zkracuje čas potřebný k foukání. Zesiluje účinky všech stylingových produktů. Vlasy jsou po použití poddajnější a lépe se upravují. Báze chrání vlasy před teplem až do 230?C, předchází jejich lámání a posiluje je.Použití: Express Primer rozprašte na vlhké vlasy. Poté naneste další stylingový produkt REDKEN a vlasy vyfoukejte.

Redken

Proč je značka Redken tak výjimečná?

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.