Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Redken Cerafill Maximize Texture Effect osvěžující sprej 153 ml

Osvěžující sprej pro citlivou pokožku a slabé vlasy
Redken
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: R0301
Hmotnost produktu: 143 g

Proč právě Redken Cerafill Maximize Texture Effect osvěžující sprej 153 ml?

Osvěžující sprej na způsob suchého šamponu pro citlivou pokožku hlavy a slabé vlasy, které potřebují navrátit svěží vzhled. Skvěle absorbuje nadbytek kožního mazu a zanechává pokožku i vlasy příjemně čisté a pomáhá prodloužit čas umytých vlasů mezi klasickými šamponováním. Zároveň ochraňuje barvené i chemicky ošetřené vlasy.


Použití: před použitím důkladně protřepejte a aplikujte po celé hlavě, nejlépe ke kořínkům. Poté pročešte a upravte dle potřeby.

Redken

Proč je značka Redken tak výjimečná?

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.