Proč právě Redken Color Extend Blondage Shampoo 1000 ml?

Vezměte kontrolu nad svými vlasy do svých rukou a řekněte NE nežádoucím žlutým tónům blond barvy. Americká značka Redken 5th Avenue NYC přišla na trh s novou řadou vhodnou pro blond vlasy Color Extend. Speciální šampon Blondage Color-depositing s ultrafialovým pigmentem a Triple Acid proteinem, je složený z kyseliny citrónové, kyseliny maleinové a bílkovin z pšenice. Tyto účinné složky neutralizují žlutý odstín blond barvy, posilují a rozjasňují vlasové vlákno. Šampon pomáhá udržet světlou, jasnější barvu a vlasům dodává lesk a hedvábný vzhled.

Jedinečné vlastnosti:
  • Neutralizuje žluté odstíny blond barvy,
  • obsahuje ultrafialové pigmenty,
  • posiluje a rozjsaňuje vlasové vlákno,
  • dodává světlou blond,
  • poskytuje lesk a hedvábný vzhled,
  • vhodné pro blond vlasy.
Jak používat Redken Color Extend Blondage Shampoo 1000ml?

Pro aplikaci šamponu doporučujeme použít ochranné rukavice. Vlasy namočte a naneste dostatečné množství šamponu, vytvořte bohatou pěnu a nechte působit 3-5 minut. Poté důkladně opláchněte vodou. Pro nejlepší výsledek doporučujeme použít s kondicionérem Redken Color Extend Blondage.

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.