Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

REDKEN - COLOR EXTEND - Radiant-10 170 ml

Multifunkční pečující sprej pro barvené vlasy
Redken
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: R0190
Hmotnost produktu: 1000 g

Proč právě REDKEN - COLOR EXTEND - Radiant-10 170 ml?

Multifunkční pečující sprej pro barvené vlasy. Díky UV filtru a kationtovým složkám působí jako ochranný štít na vlasech a zajišťuje dlouhotrvající intenzitu barvy. Unikátní dvousložková formule kombinuje bohatost vyživujícího lotion s lehkostí spreje.


Deset účinků v 1!
 1. Posiluje vlasové vlákno
 2. Chrání před škodlivými vlivy životního prostředí
 3. Poskytuje dlouhotrvající hydrataci
 4. Rozplétá vlasy
 5. Zjemňuje
 6. Vyživuje suché konce
 7. Obnovuje živost barvy
 8. Zlepšuje upravitelnost vlasů
 9. Redukuje krepatění a poletování vlasů.
 10. Dodává lesk

Použití: Dobře protřepejte a nastříkejte na vlhké vlasy. Neoplachujte. Dále upravujte jako obvykle. Lze použít také na suché vlasy pro osvěžení účesu mezi mytími nebo pro uhlazení a lesk.

Redken

Proč je značka Redken tak výjimečná?

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.