Proč právě Redken Extreme Maxi kondicioner 1000 ml?

REDKEN Extreme Conditioner je kondicionér, který vlasy uhlazuje, obnovuje jejich sílu, dodává lesk a zanechává je snadno upravitelné. Je vhodný pro vlasy oslabené, poškozené, chemicky nebo mechanicky zcitlivělé. Výsledkem jsou až 4 krát silnější vlasy, dlouhotrvající zpevnění spolu s regenerační péč. Vlasy jsou na pohled i na dotek zdravější, hydratované, snadněji se upravují a zářivě se lesknou.

Technologie 3D Repair Complex přináší trojí ochranu:

  • Proteiny pronikají hluboko do jádra vlasu a přispívají ke zpevnění vlasu zevnitř.
  • Ceramidy pronikají do jednotlivých vrstev kutikuly, posilují strukturu a napomáhají obnovení poškozené části vlasového vlákna.
  • Přírodní lipidy přispívají k obnově povrchu vlasu, kutikula získává ochranu, zářivý lesk a hebkost.
Doporučujeme
Jak používat Redken Extreme Maxi kondicioner 1000ml?

Kondicionér aplikujte na šamponem umyté vlasy, nechte 1 - 3 minuty působit a poté důkladně opláchněte.

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.