Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Redken For Men Stand Tough Gel 150 ml

Gel s extrémní fixací pro maximální kontrolu a lesk
Redken
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: R0149
Hmotnost produktu: 179 g

Proč právě Redken For Men Stand Tough Gel 150 ml?

Gel se silnou fixací obsahuje iontové vazby a zajistí maximální držení účesu. Extrémní fixace, čisté definování a lesk jsou výsledkem používání. Snadno se vymývá a nezůstává na vlasech. 


Technologie:
- Iontové vazby maximalizují fixaci
- Proteiny a uhlovodíky dodávají sílu a energii
 
Použití: Rozetřete produkt v dlaních a aplikujte ho do vlhkých vlasů. Nechte volně uschnout nebo pro extra silnou fixaci vyfénujte.

Redken

Proč je značka Redken tak výjimečná?

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.