Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Revlon Orofluido Asia Beauty Pack

Sada pro nepoddajné vlasy
Revlon
Akce Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: RE040
Hmotnost produktu: 500 g

Proč právě Orofluido Asia Beauty Pack (Elixir 50 ml + Shampoo 200 ml + Wooden Bamboo Comb 1ks)?

Dárková sada Orofluido Asia pro zkrocení nepoddajných vlasů a dodání přirozené krásy vlasů.

Sada obsahuje:

  • Šampon Orofluido Asia 200 ml - Šampon Orofluido ASIA Zen Control s vyhlazujícím účinkem je určený pro všechny typy vlasů, které mají sklon ke krepatění. Díky svému jedinečnému složení zabraňuje nechtěnému vlnění ve vlhkém prostředí. Navíc dodává vlasům jemnost a hebkost a je příjemně parfemovaný.
  • Vlasový elixír Asia 50 ml - Elixír ASIA Zen Control okamžitě vyhlazuje vlasová vlákna, dodává jim oslnivý lesk a navrací jim pružnost a hebkost. Díky své jemné struktuře vlasy nezatěžuje. Je vhodný pro všechny typy vlasů, které mají sklon ke krepatění. Navíc obsahuje UVA a UVB filtry, které chrání vlasy před škodlivými účinky slunečního záření.
  • Bambusový hřeben na rozčesání vlasů 1ks

Typ vlasů:

  • vhodné pro všechny typy nepoddajných vlasů

Jak používat Orofluido Asia Beauty Pack (Elixir 50 ml + Shampoo 200 ml + Wooden Bamboo Comb 1ks)?

  • Šampon používejte na mokré vlasy, vytvořte bohatou pěnu a důkladně opláchněte.
  • Elixír nanášejte do středních délek mokrých nebo suchých konečků vlasů, neoplachujte.

Revlon

Proč je značka Revlon tak výjimečná?

Revlon Professional je španělská značka se sídlem v Barceloně, která pro výrobu svých profesionálních produktů využívá těch nejmodernějších technologií. Již od roku 1930 Revlon budí pozornost na poli péče o krásu odvážnými barvami, extravagantní stylingem a v neposlední řadě populárními vlasovými přípravky. Revlon, jako jedna z předních značek pro péči o vlasy, nabízí širokou škálu pečujících přípravků, barev i šamponů, díky nimž může každý docílit krásných vlasů a jedinečného účesu. Jejich profesionální vlasové přípravky jsou vytvořeny z bohatých aktivních látek k hydrataci, vyživování a opravě vašich poškozených vlasů. Nemluvě o bohatství svěžích tónů barev, díky nimž budou vlasy vašich klientů vypadat sytější a zdravější než kdy předtím! Od ikonické řady Uniq One Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pro každý typ vlasů. Výrobky Revlon Professional ctí vysoká kvalita a dostupné ceny. A dnes se používají v těch nejlepších salonech ve více než 100 zemích světa.