Proč právě Revlon Professional Style Masters Modular Mousse 300 ml?

Středně tužící pěna na vlasy dodá vašim vlasům objem a tvar, který vydrží bezchybný celý den. Vlasy zanechává pružné bez nežádoucího slepení a zatížení. Dodává jemný lesk.

Jedinečné vlastnosti:
  • Středně tužící,
  • dodává objem,
  • zanechává vlasy pružné bez slepení,
  • poskytuje jemný lesk,
  • vhodné pro všechny typy vlasů.
Jak používat Revlon Professional Style Masters Modular Mousse 300ml?

Tužidlo naneste do dlaně o velikosti mandarinky a aplikujte na vlhké vlasy. Následně již neoplachujte, vysušte vlasy za pomocí fénu do sucha.

Revlon Professional je španělská značka se sídlem v Barceloně, která pro výrobu svých profesionálních produktů využívá těch nejmodernějších technologií. Již od roku 1930 Revlon budí pozornost na poli péče o krásu odvážnými barvami, extravagantní stylingem a v neposlední řadě populárními vlasovými přípravky. Revlon, jako jedna z předních značek pro péči o vlasy, nabízí širokou škálu pečujících přípravků, barev i šamponů, díky nimž může každý docílit krásných vlasů a jedinečného účesu. Jejich profesionální vlasové přípravky jsou vytvořeny z bohatých aktivních látek k hydrataci, vyživování a opravě vašich poškozených vlasů. Nemluvě o bohatství svěžích tónů barev, díky nimž budou vlasy vašich klientů vypadat sytější a zdravější než kdy předtím! Od ikonické řady Uniq One Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pro každý typ vlasů. Výrobky Revlon Professional ctí vysoká kvalita a dostupné ceny. A dnes se používají v těch nejlepších salonech ve více než 100 zemích světa.