Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Revolution Skincare 30% AHA + BHA Peeling Solution Intense Skin Exfoliator 30 ml

Intenzivní chemický pleťový peeling
Makeup Revolution
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: REV224
Hmotnost produktu: 97 g

Proč právě Makeup Revolution Skincare 30% AHA + BHA Peeling Solution Intense Skin Exfoliator 30 ml?

Intenzivní chemický peeling Makeup Revolution 30% AHA + BHA Peeling Solution hloubkově čistí pleť, odstraňuje veškeré nečistoty a zanechává pleť krásně rozjasněnou, vyhlazenou a sametově hebkou. A jak vlastně chemický peeling působí? Aplikací chemického peelingu se postupně odlučují buňky povrchové vrstvy kůže a jsou nahrazovány novou svěží vrstvou buněk. Účinným způsobem tak regeneruje, odstraňuje jemné vrásky a nedokonalosti pleti a celkově velmi aktivně podporuje obnovu pleti. Neobyčejně jemná textura peelingu je vhodná pro všechny typy pleti, avšak díky velké koncentraci kyselin nedoporučujeme používat na citlivou nebo poraněnou pleť. Při používání chemického peelingu omezte pobyt na sluníčku a používejte opalovací krém s vysokým UV faktorem. 

Jedinečné vlastnosti:

  • Intenzivní exfoliace pleti,
  • odstraňuje odumřelé kožní buňky,
  • dodává pleti sametovou hebkost,
  • rozjasňuje a vyhlazuje,
  • vhodné i pro vegany,
  • netestováno na zvířatech,
  • není vhodný pro citlivou a poraněnou pokožku.

Jak používat Makeup Revolution Skincare 30% AHA + BHA Peeling Solution Intense Skin Exfoliator 30ml?

Chemický peeling aplikujte maximálně 2x týdně na čistou suchou pleť. Jemně vmasírujte a nechte 10 minut působit, poté smyjte vlažnou vodou. Nenanášejte kolem očí.

Makeup Revolution

Makeup Revolution je kosmetická značka pocházející z Velké Británie, která se stala jedním z předních hráčů na trhu se kosmetikou díky svému inovativnímu přístupu a dostupným cenám. Značka je známá tím, že nabízí širokou škálu produktů pro líčení obličeje, očí, rtů a nehtů. Jejich sortiment zahrnuje různorodou paletu stínů, tvářenek, rtěnek, pudrů a dalších produktů, které jsou inspirované aktuálními trendy v líčení. Makeup Revolution také často spolupracuje na limitovaných kolekcích s influencery a celebritami, čímž stále udržuje svou pověst trendy a aktuální značky v oblasti kosmetiky.