Proč právě Rukavice Semperguard Nitril Style černé jednorázové M/8 100 ks?

Speciálně vyvinuté rukavice pro kadeřníky na chemické úkony jako je barvení, melír, trvalá, a další. Rukavice jsou nepudrované na jednorázové použití se skvělou přilnavostí. Bez latexu a DOP/DHEP. Velikost: střední / M 7-8.


100 ks/ box


Kadeřnice velmi často používají chemické produkty k barvení nebo třeba trvalé. I když už jsou v dnešní době tyto produkty velmi šetrné, ruce kadeřníků trpí i přes to a většina kadeřníků na ochranu svých rukou často zapomíná. Rukavice Nitril - Powder Free vaše ruce dokonale ochrání bez jakéhokoliv nepohodlí a nemotornosti.

Doporučujeme

V našem e-shopu nabízíme široký sortiment produktů určených pro profesionální kadeřnictví a účesy. V této kategorii lze najít všechny potřebné nástroje, produkty a doplňky, které jsou nezbytné pro kadeřnickou práci. Ta zahrnuje výrobky jako jsou nůžky, břitvy, ochranné pomůcky, kosmetická zrcátka, natáčky, cvičné hlavy a další. Kadeřnické potřeby jsou zde prezentovány tak, aby zákazníci měli možnost vybírat si mezi různými značkami, typy nástrojů a cenovými kategoriemi, aby mohli splnit své potřeby pro úpravu vlasů a styling podle svých představ.