Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Power Shot Vitality Concentrate 1 x 10 ml

Dodatečná péče pro mladistvý vzhled vlasů
Schwarzkopf Professional
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Power Shot Vitality Concentrate 1 x 10 ml Dodatečná péče pro mladistvý vzhled vlasů
Akce
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: SP0430
Hmotnost produktu: 30 g

Proč právě Schwarzkopf Professional BC Bonacure Power Shot Vitality Concentrate 1 x 10 ml?

Power Shot Vitality Concentrate je dodatečná péče pro zvýšení vitality. Obnovuje mladistvost zralých vlasů, hydratuje a opravuje vlasové vlákno.Použití: smíchejte jednu tubu této péče s libovolnou maskou nebo kondicionérem z řady Bonacure (10ml + 15ml). Pro dlouhé vlasy použijte dvě tuby a dvojnásobné množství masky nebo kondicionéru (20ml + 30ml). Naneste na délky a konečky ručníkem prosušených vlasů. Nechte působit podle doby působení zvoleného kondicionéru nebo masky. Péče je určena pro použití v salonu. 


Schwarzkopf Professional

Proč je značka Schwarzkopf Professional tak výjimečná?

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.