Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Deep Nourishing Treatment 750 ml

Hluboce regenerační maska na poškozené vlasy
Schwarzkopf Professional
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Deep Nourishing Treatment 750 ml Hluboce regenerační maska na poškozené vlasy
Professional
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: SP0248
Hmotnost produktu: 820 g

Proč právě Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Deep Nourishing Treatment 750 ml?

Pro intenzivní regeneraci poškozených, odbarvovaných a porézních vlasů. Zanechává vlasy silné, zdravé, hebké a zářivě lesklé. Dokonalá regenerace vnitřně poškozených míst porézních a oslabených vlasů dodává vlasům dlouhotrvající vnitřní regeneraci a pečující efekt dodává vlasům zdraví, lesk a hedvábný vzhled.Použití: aplikujte jednou nebo dvakrát týdně. Naneste do vlhkých vlasů. Důkladně vmasírujte do délek a konečků vlasů, nechte působit 5 - 10 minut. Poté důkladně opláchněte.Pro dokonalou péči a regeneraci doporučujeme používat regenerační šampon Repair Rescue Shampoo.


Schwarzkopf Professional

Proč je značka Schwarzkopf Professional tak výjimečná?

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.