Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Schwarzkopf Professional BC Sun Protect Hair & Body Bath 200 ml

Ochranný šampon na vlasy a tělo
Schwarzkopf Professional
Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: SP0928
Hmotnost produktu: 237 g

Proč právě Schwarzkopf Professional BC Sun Protect Hair & Body Bath 200 ml?

Oblíbený šampon Schwarzkopf BC Sun Protect 2v1 čistí, oživuje a osvěžuje vlasy a pokožku těla po opalování. Obsažený exotický buriti olej z amazonských mokřin je jeden z nejbohatších přírodních zdrojů beta-karotenu, zvlhčuje a vyživuje pokožku těla po opalování. Extrakt z mořských řas z hlubin oceánů má intenzivní hydratační a vyživující účinek, rychle a účinně regeneruje poškozené vlasové vlákno. 

Jedinečné vlastnosti:

  • Čistí vlasy a tělo od mořské soli, chlóru, písku a opalovacího krému,
  • zvlhčuje, hydratuje a vyživuje pokožku těla,
  • rychle regeneruje poškozené vlasové vlákno,
  • příjemně provoní vlasy a pokožku těla ovocnou vůní,
  • pH 4,5 - chrání barvené vlasy před blednutím,
  • vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak použít Schwarzkopf Professional BC Sun Protect Hair & Body Bath 200ml?

Šampon používejte po každém opalování. Naneste na mokré vlasy a pokožku těla, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte. Pro maximální ochranu používejte v kombinaci s oastatními produkty řady Sun Protect.

Schwarzkopf Professional

Proč je značka Schwarzkopf Professional tak výjimečná?

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.