Proč právě Schwarzkopf Professional Blondme Detoxifying System Shot 5x5 g?

Pečujte o své blond vlasy s láskou a navraťte své barvě vlasů zářivý vzhled. Detoxikační koncentrované aditivum Schwarzkopf Professional Blondme Detoxifying System Shot oživí barevný tón vašich vlasů a navrátí blond barvě zářivý a zdravý vzhled. Aditivum účinně odstraňuje z povrchu vlasů minerály z tvrdé vody a další usazeniny, které mohou mít neblahý vliv na barvu vašich vlasů. Účinně neutralizuje mosazné tóny blond barvy a působí i proti nazelenalým tónům od chemických látek jako je např. chlór. Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči se značkou Schwarzkopf Professional.

Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje nežádoucí minerály a usazeniny z povrchu vlasů,
  • oživuje matnou blond barvu a dodává jí zářivý vzhled,
  • působí proti nazelenalým tónům od chemických látek,
  • posiluje vazby uvnitř i na povrchu vlasů,
  • zanechává vlasy zářivě lesklé a hebké na dotek,
  • vhodné pro všechny typy blond vlasů.
Jak použít Schwarzkopf Professional Blondme Detoxifying System Shot 5x5g?

Jeden sáček aditiva Schwarzkopf Professional Blondme Detoxifying System Shot smíchejte s 25 ml vlasové masky Schwarzkopf Professional Blondme Keratin Restore Blonde Mask. Připravenou směs naneste rovnoměrně na umyté vlhké vlasy. Nechte působit 10-20 minut a poté z vlasů důkladně opláchněte vodou. Přípravek je určený pro salónní použití.

Složení produktu Schwarzkopf Professional Blondme Detoxifying System Shot 5x5 g

Ascorbic Acid, Taurine, Lysine HCl. Allantoin, Malic Acid, Calcium Hydroxide, Citric Acid, Calcium Carbonate.

Aktivní složky:
  • Advanced Bonding System: Vytváří nové, silnější vazby uvnitř vlasového vlákna. Dodává vlasům pružnost a pomáhá je udržet zdravé, silné a chráněné.
  • Hydrolyzovaný keratin: Regeneruje poškozená vlasová vlákna, které posiluje. Dodává vlasům sílu a pružnost.
  • Vitamín C: Pomáhá odstranit z vlasů usazeniny, které způsobují blednutí blond barvy. Vitamín C velmi dobře udržuje stálost barevného odstínu a rozjasňuje barvu vlasů.
Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.