Varianty produktu

Proč právě Schwarzkopf Professional Blondme Bleach & Tone 60 ml?

Schwarzkopf Professional BlondMe BLEACH & TONE je tónovací krém pro popelavou blond barvu. Nevyžaduje časově náročné před-zesvětlování nebo tónování. Zesvětlí a tónuje až o 9 stupňů jen v 1 kroku! Zesvětlovací a tónovací krémová báze se přidá k prémiovému zesvětlujícímu pudru BLONDME Prémiový 9+. Mícháním dlze docílit až 9 stupňů zesvětlení a navíc poskytne užitečnou neutralizaci žlutého tónu.

Jak použít Schwarzkopf Professional Blondme Bleach & Tone 60ml?

Míchací poměr:

  • 10 - 15ml tónovacího krému + 35g Prémiový 9+ Zesvětlující Pudr + 50ml Prémiový Pečující Developer.
  • Podle stávající barevné hloubky použijte 2%, 6%, 9% or 12% BLONDME Prémiový Pečující Developer.

Doba působení: 20 – 60 min.

Po uplynutí doby působení důkladně vypláchněte, umyjte vlasy Šamponem pro blond barvu BLONDME All Blondes Shampoo a naneste Zářivý kondicionér pro blonde barvu BLONDME Blonde Brilliance Conditioner.

Pro aplikaci je třeba dokoupit Prémiový Pečující Developer pro zesvětlení a prémiovému zesvětlujícímu pudr BLONDME Prémiový 9+, které prodáváme zvlášť.

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.