Proč právě Schwarzkopf Professional Essensity Permanent Colour 60 ml?

Permanentní bezamoniaková barva na vlasy s 100% krytím na olejové šetrné bázi. Barva ESSENSITY představuje jedinou bezamoniakovou barvu, která exkluzivně využívá olejů rostlinného původu jak v oxidantu, tak v barvicím krému pro výrazně posílený barvicí a pečující výkon. Společně se směsí přestavěných barevných pigmentů přináší nádherné a přirozené barevné výsledky. 

Technologie:

 • složení s technologií Phytolipid podporuje znovuvystavení vlasových lipidů a zlepšuje barevný výsledek
 • obsahuje 90% látek přírodního původu a bio esence z oleje z hroznových semen
 • bez amoniaku, parfemace, silikonů, parafínů a minerálních olejů

Volba vyvíječe:

 • 2,5%/8 Vol. - barvení tón v tón, barvení na tmavší odstín
 • 5,5%/18 Vol. - zesvětlení až o 2 tóny, odstíny Fashion&Cover (-50,-60,-70,-80), krytí bílých vlasů přírodními odstíny do odstínu 9
 • 8,5%/28 Vol. - zesvětlení až o 3 tóny, odstíny Natur+
 • 11,5%/38 Vol. - zesvětlení až o 4 tóny (odstíny 10-)

Pro aplikaci barvy je třeba olejový vyvíječ Schwarzkopf Igora Royal Oil Developer, který nabízíme zvlášť.

Jedinečné vlastnosti:
 • přirozeně zářivá dlouhotrvající barva
 • krytí bílých vlasů až do 100%
 • zesvětlení až o 4 tóny
 • stabilizuje strukturu vlasu
 • pomáhá chránit vlasy před škodlivými vlivy vnějšího prostředí
Jak použit Schwarzkopf Professional Essensity Permanent Color 60ml?

Před použitém vlasy nemyjte. Nanášejte směs na suché vlasy. Při barevní noste ochranné rukavice.

Smíchejte barvu na vlasy Essensity s olejovým vyvíječem Essensity v poměru 1:1 (např. 60ml barvy + 60ml vyvíječe). U odstínů 10- smíchejte barvu na vlasy Essensity s olejovým vyvíječem Essensity v poměru 1:2 (např. 60ml barvy + 120ml vyvíječe).

Složení Schwarzkopf Professional Essensity Permanent Color 60 ml

WATER, COCOS NUCIFERA SEED OIL (COCONUT), HYDROGENATED CASTOR OIL, LINOLEIC ACID, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (JOJOBA), MENTHA VIRIDIS LEAF OIL (SPEARMINT), PENTAERYTHRITYL TETRACAPRYLATE / TETRACAPRATE, HYDROLYZED GUAR, GLYCERIN (VEGETABLE), CETYL ALCOHOL, CITRUS AURANTIUM DULCIS FLOWER OIL (ORANGE), POLYAMIDOPROPYL BIGUANIDE, POTASSIUM SORBATE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL (OLIVE), COCOS NUCIFERA FRUIT EXTRACT (COCONUT), ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT (ALOE VERA), CITRUS LIMON FRUIT WATER (LEMON), ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT (ROSEMARY), SALVIA OFFICINALIS LEAF WATER (SAGE), SEA SALT.

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.