Varianty produktu

Proč právě Schwarzkopf Professional Igora Color10 Permanent Color 60 ml?

První profesionální permanentní barva, která zajistí perfektní krytí a jedinečnou péči v pouhých 10 minutách. Díky Color10 inovativnímu aminokyselinovému nosiči barevné pigmenty a aminokyseliny Arginin a Glycin pronikají hluboko do vlasového vlákna.

Aminokyselinový nosič s aminokyselinami Arginin & Glycin:

  • zkracuje dobu působení pro jemnější barvicí proces
  • napomáhá pronikat aminokyselinám rychleji do vlasového vlákna
  • stabilizuje povrch vlasů
  • dodává vlasům rovnováhu a pružnost

Extra intenzivní pigmenty:

  • nové pigmentové složení ve srovnání se standardním složením umožňuje rychlejší vyvíjení za kratší dobu

Míchá se s vyvíječem Igora Royal Developer Lotion, který nabízíme zvlášť.

Jedinečné vlastnosti:
  • výrazně oživí či zvýrazní barvu již za 10 minut
  • 100 % kryje šediny
  • pigment vyplňuje vlasy zevnitř, díky čemuž jsou vlasy rovnoměrně nabarvené po celé délce
  • přirozené odstíny
  • dodá vlasům dlouhotrvající lesk a trendy vzhled
Doporučujeme
Jak použít Schwarzkopf Professional Igora Color10 Permanent Color 60ml?

Smíchejte barvu na vlasy s vyvíječem Schwarzkopf Igora Royal v poměru 1:1, poté aplikujte na suché nemyté vlasy a nechejte působit.

Doba působení je 10 - 15 minut v závislosti na požadovaném výsledku a typu vlasů (dle návodu). Po uplynutí doby působení vlasy důkladně opláchněte a umyjte šamponem. Vyvíječ Schwarzkopf Igora Royal není součástí balení, nabízíme ho zvlášť.

Složení Schwarzkopf Professional Igora Color10 Permanent Color 60 ml

AQUA (WATER, EAU), CETEARYL ALCOHOL, AMMONIUM HYDROXIDE, GLYCERYL STEARATE, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, CETEARETH-20, OCTYLDODECANOL, SODIUM LAURETH SULFATE, ETHANOLAMINE, RESORCINOL, MORINQA PTERYQOSPERMA SEED EXTRACT, SODIUM CETEARYL SULFATE, GLYCERIN, GLYCINE, OLEIC ACID, M-AMINOPHENOL, PARFUM (FRAGRANCE), POTASSIUM STEARATE, SODIUM SULFITE, TETRASODIUM EDTA, CARBOMER, 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE, POTASSIUM HYDROXIDE, SODIUM PCA,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, ASCORBIC ACID, ARQININE, LINOLEAMIDOPROPYL PG- DIMONIUM CHLORIDE PHOSPHATE, SODIUM SULFATE, PROPYLENE GLYCOL, GERANIOL, CITRIC ACID, CL 77891 (TITANIUM DIOXIDE). 

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.