Proč právě Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 3% 1000 ml?

Profesionální vyvíjecí emulze k barvám Igora s olejovou složkou. Používá se k barvení s barvami Igora Royal.

Síla oxidantu: 3% /10 Vol. = barvení na tmavší odstín, barvení 100 % bílých vlasů, barvení předem zesvětlených vlasů

Jedinečné vlastnosti:
  • prodlužuje trvanlivost barvy
  • vytváří intenzivní barvy
  • díky olejovým složkám o vlasy pečuje a vyživuje je
  • vyhlazuje a zpevňuje vlasy
  • pomáhá zakrýt až 100% šedin
Jak použít Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 1000ml?

Pro dosažení požadovaného výsledku smíchejte Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer s barvou Igora (ideálně Igora Fashion Lights) v poměru dle návodu.

Složení Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 1000 ml

AQUA (WATER, EAU), CETEARYL ALCOHOL, HYDROGEN PEROXIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), CETEARETH-20, PROPYLENE GLYCOL, ETIDRONIC ACID, 2,6-DICARBOXYPYRIDINE, DISODIUM PYROPHOSPHATE, POTASSIUM HYDROXIDE, SODIUM BENZOATE.

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.