Proč právě Schwarzkopf Professional Natural Styling Hydrowave Pre-Treatment Spray 200 ml?

Sprej vhodný na ošetření před trvalou. Poskytuje hloubkovou a intenzivní obnovu i velmi poškozeným a zesvětleným vlasům. Uhlazuje vlasovou kutikulu. Obsahuje hydrolizovaný keratin a kolagen.

Jak použít Schwarzkopf Professional Natural Styling Hydrowave Pre-Treatment Spray 200ml?

Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy především v oblastech, kde jsou vlasy velmi poškozené. Vlasy pročešte a neoplachujte. Nestříkejte do očí. Před použitím protřepejte.

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.