Proč právě Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Styling & Care Lotion 200 ml?

Schwarzkopf Styling & Care Lotion je luxusní vlasový sprej poskytující dlouhotrvající pružný objem, vlasy uhlazuje a umožňuje tvarování. Dodává vlasům zářivý lesk, pružnost, objem a zároveň o ně díky technologii Silhouette pure intenzivně pečuje.

  • Silhouette pure - unikátní receptura s jemnými mikročásticemi zaručující dlouhotrvající, ale zároveň neviditelnou silnou fixaci bez zatížení
Jedinečné vlastnosti:
  • snadná aplikace
  • snadno se vyčesává
  • nezanechává ve vlasech stopy přípravku
  • tvaruje a uhlazuje vlasy
  • zajišťuje pružnou fixaci
Jak použít Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Styling & Care Lotion 200ml?

Naneste do ručníkem vysušených vlasů a poté vlasy vyfénujte. Pro větší objem nastříkejte ke kořínkům vlasů.

Složení Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Styling & Care Lotion 200 ml

Aqua (Water), Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Quaternium-80, Perfum (Fragrance), Citric Acid

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.