Proč právě Schwarzkopf Professional Strait Styling Glatt 0 82 + 2x40 ml?

Pečující profesionální sada pro narovnání kudrnatých přírodních nepoddajných vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • narovnává přírodní nepoddajné vlasy
  • dlouhodobý účinek
  • hloubkově vyživuje vlákno vlasu
Jak použít Schwarzkopf Professional Strait Styling Glatt 2x 40ml?

Postup narovnávání vlasů pomocí Schwarzkopf Strait Styling Glatt je velice podobný, jako při trvalé ondulaci vlasů, jen vlasy nenatáčíte na natáčky, ale rovnáte hřebenem.

Na vlasy umyté uhlazujícím šamponem BC Bonacure a nanesete Pre Styling. Pomocí hřebenu vlasy natáhnete a podložíte fólií. Poté štětcem nanesete preparační roztok č.1 (tuba 82ml) a necháte působit asi 10-20 minut (záleží na vlasech). Poté vlasy umyjete vodou a aplikujete ustalovací roztok (2 x 40ml) a necháte působit dalších 10minut. Při aplikaci ustalovače pomocí hřebene vlasy stále rovnáte a zároveň i ustalovač na vlasy rovnoměrně roztíráte. Po 10 minutách vlasy opět umyjete a aplikujete regenerační kůru Bonacure Total Repair Treatment a necháte opět působit až 10minut. Pro konečnou úpravu použijete OSIS Flatliner a pomocí kulatého kartáče, fénu nebo žehličky vlasy upravíte o požadovaného, krásně vyhlazeného tvaru.

Upozornění:

Slouží pouze k profesionálnímu použití.

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.