Proč právě Selective Professional Curllover Conditioner 275 ml?

Kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy Selective Professional Curllover Conditioner intenzivně vyživuje a definuje všechny typy kudrlinek, aniž by je zatěžoval. Tento kondicionér usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je hebké, lesklé a lehké. Produkt navíc dodává vlasům pružnost a objem a dopřává vlasům energii a podporu. Kondicionér je obohacený o lněná semínka a semínka chia, která okamžitě dodávají vlasům lesk, regenerují krepaté, suché, poškozené a matné kudrnaté vlasy a chrání vlasy před dehydratací.

Jedinečné vlastnosti:
  • Definuje všechny typy kudrlinek,
  • intenzivně vlasy vyživuje,
  • usnadňuje rozčesávání,
  • zanechává vlasy hebké, lesklé a lehké,
  • dodává vlasům pružnost a objem,
  • nezatěžuje vlasy.
Doporučujeme
Jak použít Selective Professional Curllover Conditioner 275 ml?

Kondicionér aplikujte na vlhké, umyté vlasy šamponem Curllover. Produkt naneste na vlhké vlasy a rozčesejte je, aby se produkt lépe rozprostřel. Nechte působit 3-5 minut a poté důkladně opláchněte a přejděte ke stylingu. Na závěr doporučujeme použít pěnu Curllover Mousse.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Itálii s více než 20 lety zkušeností v profesionálním sektoru. Je distribuována v přibližně 70 zemích po celém světě a nabízí nejlepší řešení pro profesionální trh z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od barev, přes ošetření až po styling, Selective Professional nabízí kompletní řadu exkluzivních profesionálních produktů, vyvinutých tak, aby vyhovovaly potřebám spotřebitelů po celém světě.