Proč právě Selective Professional Hemp Sublime Ultimate Luxury Elixir 100 ml?

Selective Professional Hemp Sublime Ultimate Luxury Elixir je výjimečný produkt, který je určen pro ty, kteří si přejí obnovit a posílit své vlasy. Tento vynikající elixír je vyroben z přírodních ingrediencí, které jsou prospěšné pro zdraví vlasů. Hlavní složkou tohoto elixíru je konopný olej, který je známý svými výživovými vlastnostmi a schopností posílit vlasy. Jeho jedinečná složení obsahuje řadu vitaminů a minerálů, které pomáhají chránit a obnovovat vlasy a zanechají je zdravé, vitální a přirozeně lesklé.

Jedinečné vlastnosti:
  • Redukuje a krotí nepoddajné a krepaté vlasy,
  • zvyšuje vlhkost vlasů a zlepšuje jejich elasticitu,
  • zlepšují zdraví pokožky hlavy,
  • posiluje vlasy,
  • zanechává vlasy viditelně zdravější a silnější již po prvním použití.
Jak použít Selective Professional Hemp Sublime Ultimate Luxury Elixir 100 ml?

Naneste 1-2 dávky na umyté a ručníkem vysušené vlasy, do délek a konečků a vysušte. Aplikujte na suché vlasy, abyste je dále ošetřili, vyživili a hydratovali jejich strukturu. Chcete-li zintenzivnit hydratační účinek Hemp Sublime Ultimate Luxury Treatment, naneste několik kapek před šamponem Ultimate Luxury a nechte několik minut působit.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Itálii s více než 20 lety zkušeností v profesionálním sektoru. Je distribuována v přibližně 70 zemích po celém světě a nabízí nejlepší řešení pro profesionální trh z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od barev, přes ošetření až po styling, Selective Professional nabízí kompletní řadu exkluzivních profesionálních produktů, vyvinutých tak, aby vyhovovaly potřebám spotřebitelů po celém světě.