Proč právě Selective Professional Now Liquify Liquid Wax 100 ml?

Selective Professional Now Liquify Liquid Wax je vynikající produkt pro styling vlasů, který vám umožní dosáhnout profesionálního vzhledu a pevnosti účesu. Tento tekutý vosk je vhodný pro všechny typy vlasů a poskytuje i vynikající výsledky na kratších účesech. Tento produkt je velmi snadno použitelný díky tekuté konzistenci, která se snadno rozprostře do vlasů. Jeho složení obsahuje speciální směs složek, které poskytují vlasům flexibilní fixaci a zároveň umožňují tvarování a formování vlasů podle vašich představ. 

Selective Professional Now Liquify Liquid Wax dodává vlasům přirozený lesk a zároveň je chrání před škodlivými účinky životního prostředí, jako jsou vysoké teploty nebo UV záření. Jeho vůně je příjemná a osvěžující, což z něj dělá skvělý produkt pro každodenní použití.

Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytují vlasům flexibilní fixaci,
  • umožňuje tvarování a formování vlasů,
  • pomáhá chránit vlasy před vysokými teplotami a UV zářením,
  • dodává vlasům přirozený lesk,
  • obohacen o příjemnou a osvěžující vůni,
  • vhodný pro všechny typy vlasů.
Jak použít Selective Professional Now Liquify Liquid Wax 100 ml?

Před použitím produkt dobře protřepejte. Následně naneste přiměřené množství produktu do dlaní a zapracujte do vlasů, abyste dosáhli požadovaného vzhledu.

Složení Selective Professional Now Liquify Liquid Wax 100 ml

Aqua (Water), Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Itálii s více než 20 lety zkušeností v profesionálním sektoru. Je distribuována v přibližně 70 zemích po celém světě a nabízí nejlepší řešení pro profesionální trh z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od barev, přes ošetření až po styling, Selective Professional nabízí kompletní řadu exkluzivních profesionálních produktů, vyvinutých tak, aby vyhovovaly potřebám spotřebitelů po celém světě.