Proč právě Selective Professional ONCare Scalp Revitalizing Treatment 100 ml?

Bezoplachová kúra ve spreji proti vypadávání vlasů Selective Professional ONCare Scalp Revitalizing Treatment dodává vlasové pokožce energii, vitalitu a pocit harmonického klidu. Aktivní složky zabraňují řídnutí vlasové struktury, revitalizují suché a dehydratované vlasy a podporují jejich růst. Také vyživují vlasové folikuly, stimulují vlasové cibulky a pomáhají s buněčnou obnovou vlasové pokožky, které dodají elasticitu a působí na ní antioxidačně. Kúra určena pro zesílení účinku revitalizačního šamponu ONCare Scalp Revitalizing Shampoo.

Jedinečné vlastnosti:
  • vhodný pro vlasy náchylné na vypadávání
  • zabraňují řídnutí vlasové struktury
  • revitalizují suché a dehydratované vlasy
  • dodává vlasové pokožce vitalitu
  • působí antioxidačně na pokožku
Doporučujeme
Jak použít Selective Professional ONCare Scalp Revitalizing Treatment 100 ml?

Před použitím protřepejte. Rovnoměrně naneste na umytou a ručníkem vysušenou vlasovou pokožku. Důkladně rozetřete na postiženou oblast. Jemně promasírujte a bez oplachování vysušte. Pro zvýšení povzbuzujícího účinku používejte denně i na suché vlasy.

Upozornění:
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
  • V případě zasažení očí vypláchněte oči vodou.
Složení Selective Professional ONCare Scalp Revitalizing Treatment:

Za chemické složení produktu odpovídá výrobce. Aktuální chemické složení produktu naleznete na jeho obalu nebo na oficiálních stránkách výrobce.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Itálii s více než 20 lety zkušeností v profesionálním sektoru. Je distribuována v přibližně 70 zemích po celém světě a nabízí nejlepší řešení pro profesionální trh z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od barev, přes ošetření až po styling, Selective Professional nabízí kompletní řadu exkluzivních profesionálních produktů, vyvinutých tak, aby vyhovovaly potřebám spotřebitelů po celém světě.