Proč právě Subrína Professional Care Pure Micellar Conditioner 250 ml?

Subrína Professional Care Pure Micellar Conditioner je lehké kondicionační mléko, které obnovuje vlhkost bez zatížení vlasů. Má nedráždivé, jemné složení vytvořené na základě speciální micelární technologie, která zlepšuje mokré i suché rozčesávání a minimalizuje elektrizování vlasů. Vlasy jsou po použití hebké, jemné a posílené.

Panthenol – hydratuje vlasy a pokožku hlavy, zanechává vlasy silné a zdravé

Sacharide Isomerate – zajišťuje okamžitou a hlubokou hydrataci, je vysoce účinný jako zvlhčovač, chrání citlivou a svědící pokožku hlavy

Jedinečné vlastnosti:
  • Obnovuje vlhkost bez zatížení,
  • nedráždivé, jemné složení,
  • speciální micelární technologie,
  • posiluje vlasy,
  • zlepšuje suché i mokré rozčesávání.
Jak použít Subrína Professional Care Pure Micellar Conditioner 250 ml?

Přiměřené množství kondicionéru Subrína Professional Care Pure Micellar Conditioner naneste na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy, nechte působit 1-2 minuty, a poté důkladně opláchněte.

Doporučujeme používat v kombinaci se Subrína Professional Care Pure Micellar Shampoo.

Subrína Professional je profesionální kosmetika určená pro kadeřníky s více než 50letou tradicí. Nabízí širokou škálu produktů od barev přes výjimečnou péči až po vlasový styling. Všechny produkty jsou dermatologicky testované a podrobené mikrobiologické analýze zajišťující bezpečnost a vysokou kvalitu. Subrína Professional nabízí také přípravky určené k domácímu použití, které doplňují vysoký standard profesionální kadeřnické péče.