Proč právě Tangle Teezer The Original Mini Detangling Hairbrush Rainbow Unicorn?

Originální růžový profesionální kartáč Tangle Teezer The Original Mini Detangling Hairbrush Rainbow Unicorn je menší variantou tradičního kartáče Tangle Teezer Original, který je určený zejména pro malé slečny. 

Kartáč perfektně padne do ruky a během chvilky jemně a bez bolesti rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy. Štětiny kartáče jsou navrženy tak, aby se ohýbaly nad zacuchaným místem a nepoškozovaly vlasy při česání. Tento kartáč s jednorožcem je se svojí velikostí ideální pro dětskou ručičku, takže se děti mohou samy učesat. 

Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem. Vlasy zanechává jemné a hladké.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vhodný pro rozčesání vlhkých i suchých vlasů,
  • zabraňuje lámání a třepení vlasů,
  • bezbolestně rozčeše zacuchané vlasy,
  • velikost kartáče vhodná pro dětské vlásky,
  • zanechává vlasy jemné a hladké.
Doporučujeme
Jak používat Tangle Teezer The Orignal Mini Rainbow Unicorn Hairbrush?
  • Kartáč odkládejte zuby nahoru, aby jste se vyhnuli jejich zbytečné deformaci.
  • Po použití jakéhokoli přípravku na vlasy kartáč opláchněte teplou vodou a nechte volně uschnout.
  • Pokud chcete vyčistit některé nečistoty z kartáče použijte mýdlovou vodu.
Tangle Teezer je světově proslulá značka vlasových kartáčů vynalezená bývalým vlasovým kadeřníkem Shaunem P. Barevná, ikonická a inovativní. Je to značka, která se za posledních deset let od uvedení na trh stala jednou z nejslavnějších ve všech koutech světa. Kartáče jsou navrženy tak, aby hladce klouzaly vašimi vlasy a odstraňovaly uzlíky bez tahání, takže si můžete vychutnat každé kartáčování bez bolesti. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, ale zvláště ideální pro křehké nebo barevně ošetřené vlasy. Nejen, že jsou skvělé pro každodenní kartáčování, ale mohou být také použity k masáži vaší pokožky hlavy a rovnoměrnému rozložení vlasů, díky čemuž jsou mimořádně univerzální. Tangle Teezer, milovaný kadeřníky a používaný v profesionálních salonech, lze použít na přírodní i syntetické vlasy. Budete se říkat, jak jste někdy dokázali žít bez něj!