Proč právě TMT Milano Cristall Semi Di Lino Cristall Latte 150 ml?

Vlasové mléko s mimořádně hydratujícími a antistatickými vlastnostmi. Jedinečný produkt pro dosažení zvlhčujícího a uhlazujícího efektu proti krepatým vlasům. Mléko je charakteristické svým zázračným výtažkem z lněného semínka, které pečuje o vlasy a zároveň napomáhá při úpravě vlasů. Je nezbytným pomocníkem zejména pro krepaté a kudrnaté vlasy, které se těžko upravují, a také při suchých a větrných dnech. Vaše vlasy budou s lehkým a rychleschnoucím mlékem Cristall Latte v dobré kondici. Vhodné na denní použití.

Jak použít TMT Milano Cristall Semi Di Lino Cristall Latte 150 ml?

Před použitím dobře protřepejte, vmasírujte do vlhkých nebo suchých vlasů po celé délce, hlavně do poškozených krepatých vlasů.  Neoplachuje se.

TMT Milano je špičková profesionální kosmetika z Itálie. Vyrobená z přírodních surovin s co největším ohledem k životnímu prostředí. Od formulace produktu po zabalení jsou všechny výrobní fáze naprosto kompatibilní s ohledem na životní prostředí. Mezi nejpopulárnější produkty značky TMT Milano najdete i kultovní olej Inca Oil vyrobený z výtažků ze semínek jihoamerické rostliny Sacha Inchi. Tu milovali již staří Inkové a přezdívali jí rostina nesmrtelnosti, protože má významné protistárnoucí účinky. Kosmetika vyhovuje všem mezinárodním normám a není testována na zvířatech.