Proč právě TMT Milano Igenella Hand Sanitizing Gel 100 ml?

Tato dezinfekce zabíjí až 99,9 % všech bakterií, virů a mikrobů.

Chcete se chránit před bakteriemi a viry i v situacích, kdy si nemůžete okamžitě umýt ruce? Vysoce účinný antibakteriální gel na ruce TMT Igenella díky své vysoké 63% koncentraci alkoholu efektivně zničí škodlivé zárodky bakterií na vašich rukou. Dodržujte správné zásady hygieny a využijte účinnosti tohoto gelu na odstranění bakterií a virů sezónní chřipky, koronaviru (který způsobuje mimo jiné i onemocnění Covid-19) a dalších častých patogenů vyskytujících se v našem okolí.

Díky obsahu zklidňujících látek jako je přírodní výtažek z Aloe Vera, panthenol (s obsahem provitamínu B5) a změkčující alantoin, je tento dezinfekční gel šetrný k vaší pokožce. Tento praktický antibakteriální prostředek obsahuje navíc glycerin, takže po použití pokožka nepne, není vysušená a je příjemně hebká. Vhodný pro použití v kadeřnických a kosmetických salonech pro dezinfekci rukou.  

Jedinečné vlastnosti:
  • vhodné k použití na ruce a zápěstí,
  • vhodná pro použití v kadeřnických, barber a kosmetických salonech, především před a po manikérním a pedikérním ošetření,
  • působní preventivně proti bakteriálním a virovým nákazám,
  • vysoký obsah alkoholu,
  • s obsahem zklidňujících látek jako je Aloe Vera, panthenol, alantoin a glycerin,
  • zabíjí až 99,9% všech bakterií, virů a mikrobů.
Doporučujeme
Jak používat TMT Milano Igenella Hand Sanitizing Gel 100ml?

Aplikujte TMT Milano Igenella Hand Sanitizing Gel pečlivě na suchou pokožku rukou a zápěstí. Vetřete do kůže a masírujte po dobu asi 30 vteřin. Neoplachujte a nepřidávejte vodu. Opakujte dle potřeby. Pokud aplikujete jako součást salonního kosmetického ošetření, použijte před i po zákrokem.

Upozornění:

Produkt obsahuje z 63% alkohol. Pokud produkt zasáhne vaše oči či sliznice, okamžitě je vypláchněte studenou vodou. Pokud bude iritace přetrvávat, vyhledejte lékařskou pomoc. Nepolykejte, pouze pro externí použití. Hořlavina - udržujte v suchu a chladu mimo přímý sluneční svit. Skladujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Složení:

Alcohol denat., Aqua, Parfum, Carbomer, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Aminomethyl propanol, Imidazolidinyl urea, Allantoin, Glycerin, Phenoxyethanol, Panthenol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Aloe barbadensis leaf juice, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

TMT Milano je špičková profesionální kosmetika z Itálie. Vyrobená z přírodních surovin s co největším ohledem k životnímu prostředí. Od formulace produktu po zabalení jsou všechny výrobní fáze naprosto kompatibilní s ohledem na životní prostředí. Mezi nejpopulárnější produkty značky TMT Milano najdete i kultovní olej Inca Oil vyrobený z výtažků ze semínek jihoamerické rostliny Sacha Inchi. Tu milovali již staří Inkové a přezdívali jí rostina nesmrtelnosti, protože má významné protistárnoucí účinky. Kosmetika vyhovuje všem mezinárodním normám a není testována na zvířatech.