Péče o vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou naší vizitkou. Odráží se v nich náš životní styl, zdraví, ale také to, jak o ně pečujeme. A jak vybrat správnou péči pro vaše vlasy? Cílem nás všech je mít vlasy lesklé, hedvábné na dotek, bez roztřepených konečků, voňavé, s objemem a uhlazené. Aby vaše vlasy byly opravdu perfektní, je třeba pečlivě zvážit výběr pečující vlasové kosmetiky s ohledem na typ, kondici a barvu vašich vlasů.

Základním krokem je vybrat ten správný vlasový šampon a kondicionér. Trápí vás lupy? Vybírejte z kosmetiky obsahující kyselinu salicylovou, výtažek z lípy a další množství přírodních látek, které nejen zabrání tvorbě lupů, ale také ošetří podrážděnou pokožku hlavy. Postrádají vaše vlasy lesk? Sáhněte po detoxikační šamponové lázni, která z vlasů odstraní zbytky stylingových produktů. U nás najdete na každý problém ten správný šampon a kondicionér.

Pokud vaše vlasy potřebují hlubokou hydrataci nebo jinou intenzivní péči, zvolte předšamponní ošetření, jako je například regenerační zábal, nebo intenzivní regenerační masku na vlasy. Tím však péče o vaše vlasy nekončí. Vyzkoušejte zkrášlující oleje a hydratační séra na vlasy, která si poradí i s tím nejponičenějším vlasovým vláknem. Na našem e-shopu najdete také velký výběr bezoplachové a termoochranné péče na vlasy, ale i revoluční plexy, které navrací zdraví i extrémně poškozeným, vysušeným vlasům.

Celkem 965 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr