Proč právě Voono Henna Dark Brown 500 g?

Přírodní barva na vlasy Dark Brown dodá vašim vlasům tmavě hnědý kávový odstín se studeným podtónem. Barva na vlasy Voono Henna Dark Brown dodá vlasům přirozený tmavě hnědý odstín, nikoli černý. Barva nejlépe vynikne na přírodních nebo nebarvených hnědých vlasech. Složení barev Voono je 100 % přírodního původu, tyto barvy jsou šetrné k pokožce hlavy a posilují strukturu vlasů. Obsahuje pouze kvalitní Hennu (Lawsonia Inermis).

Barva neobsahuje chemické přísady jako je amoniak či peroxid. Je vhodná pro vegany. Není testovaná na zvířatech.

Obsah balení: Barva na vlasy 500 g, ochranná čepice, rukavice a návod k použití.

Jak použít Voono Henna Dark Brown 500g?

Jednofázové barvení:

Pro jednofázové barvení budete potřebovat: přírodní barvu na vlasy Voono, vodu nebo černý čaj o teplotě určené u konkrétního odstínu, teploměr, misku, štětec, alobal, igelit nebo potravinovou fólii a starší ručník.Henna musí být smíchána s vodou nebo černým čajem o teplotě 50°C (u červených odstínů 60-90°C). Vodu měřte za pomocí teploměru. Výsledná hmota by měla mít hustotu jemnějšího jogurtu. Barvu rozmíchejte a naneste rovnoměrně na vlasy. Po aplikaci by barva měla být v teple. Doba působení je v rozmezí od 45 min - 2 h. Záleží na kvalitě vlasů a na požadovaném barevném odstínu. U odstínu Rose Brown stačí doba působení 45 min. Při následném mytí vlasů, dbejte na použití šamponu bez obsahu silikonů.

Doufázové barvení: (pro barvení s větším množství šedin a světlé blond vlasy)

Mějte prosím na paměti, že rostlinná barva Voono obsahující indigo může u světlých blond a šedých vlasů vyvolat mírně nazelenalý tón. Pro vyvarování tohoto efektu doporučujeme provádět právě dvoufázové barvení vlasů. V první fázi je třeba vlasy nabarvit odstínem copper (nahradí peroxid) a tzv. je předpigmentovat. Poté můžete začít bez obav nanášet zvolený odstín a dosáhnout tak barevného výsledku.

První fáze barvení s odstínem Copper trvá 30-40 min. před započetím druhé fáze tuto barvu smyjte a aplikujte vámi zvolený barevný odstín a nechte působit 30-60 min.

Upozornění:

Před první aplikací doporučujeme udělat test citlivosti. Objeví-li se alergie, barvu neaplikujte.

Složení produktu Voono Henna Dark Brown 500 g

Amla (Emblica Officinails) – Shikakai (Acacia Cancinna) – Brahmi (Bacopa Monnieri) – Baheda (Terminilia Bellarica) – Bhringraj (Elcipta Alba) – Indigo (Indigo Fera Tinctoria) – Natural Henna (Lawsonia Inermis)

Přírodní vlasová kosmetika bez chemie - to jsou produkty značky Voono. Sortiment Voono obsahuje devět barev, které kromě henny obsahují také další indické bylinky jako indigo, amlu nebo shikakai. Barvy nepoškozují vlasy, protože nepronikají do samotného vlasu, pouze se navážou na vlasový keratin. Podrobný návod, jak s těmito přírodními barvami pracovat, najdete na oficiálních stránkách značky Voono. Henna barvy, ale také šampon, kondicionér a maska jsou šetrné k vaší pokožce a zároveň laskavé k přírodě. Jsou plné přírodních výtažků a rostlinných olejů. A všechny produkty jsou netestovány na zvířatech. Produkty značky Voono jsou čistě veganské.