Proč právě Wella Professionals Blondor Freelights White Lightening Powder 400 g?

Zesvětlující melírovací prášek Blondor Freelights je určen převážně pro melírování technikou "volných rukou" - Balayage se zesvětlením až o 7 stupňů. Pro dosažení všech benefitů musí být prášek používán výhradně s vyvíječem Freelinghts. Zvýrazňuje lesk vlasů, vytváří přirozeně vypadající vlasy.

Jak použít Wella Professionals Blondor Freelights White Lightening Powder 400g?

Krok 1.: příprava míchání - dle požadovaného stupně zesvětlení míchejte práškový Blondor Freelights s vyvíječem Freelights 6%, 9% nebo 12% v poměru 1:1 - 1:3 (doporučený poměr 1:1.5) v nekovové misce. Čím nižší vyvíječ, tím jemnější zesvětlení. Pro aplikaci na pokožku používejte pouze s vyvíječem 6%. Nepoužívejte teplo.

Krok 2: aplikujte na suché vlasy.

Krok 3: Doba působení - záleží na stavu vlasu a požadovaného výsledku. Maximální doba působení je 50 min. Během působení vlasy každých 5 - 10 min zkontrolujte. Pokud se během procesu vyskytnou potíže (např. pálení, svěděni, vyrážka nebo jiná nečekaná reakce) ukončete proces působení a ihned opláchněte vlažnou vodou.

Krok 4: Po ukončení doby působení opláchněte produkt teplou vodou a za pomoci šamponu umyjte z vlasů. Pokračujte v další péči a konečné úpravě vlasů.

Produkt je určen pouze pro profesionální použití.

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionální péče o vlasy a barvení. S dlouhou historií od roku 1880 se specializuje na inovativní produkty pro kadeřnické salony a domácí použití. Je známá pro širokou paletu barev a odstínů vlasového barvení, spolu s produkty pro péči o vlasy, které nabízejí výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zůstává oblíbenou volbou mezi profesionálními kadeřníky a zákazníky, kteří hledají kvalitu a trendy v péči o své vlasy. Její angažovanost ve výzkumu, školeních a komunitních iniciativách podporuje kvalitu a inovace v celém odvětví.