Proč právě Wella SP Liquid Hair molekulární vlasová výplň 100 ml?

Legendární sérum pro restrukturalizaci vlasu je zpět. Vlasové molekulární sérum Wella SP Liquid Hair pro rekonstrukci vlasového vlákna, které regeneruje, vyživuje a chrání vlasové vlákno. Obsahuje esenciální aminokyseliny a hydrolizovaný keratin, které pomáhají restrukturalizovat a uzavírat vlasová vlákna a chránit vlasy před škodlivými vnějšími vlivy.

Perfektní přípravek pro vlasy se sklonem k lámavosti. Efekt vyplněných vlasů zůstává až po dobu 5ti dnů.

Jak použít Wella SP Liquid Hair molekulární vlasová výplň 100ml?

Umyté a ručníkem vysušené vlasy rozdělte do 4-5 pramenů. Na každý pramen naneste pipetou přípravek a jemně vmasírujte po celé délce od kořínků po konečky. Vlasy pročešte a fénujte po dobu 5ti minut, aby se regenerující látky dostali dovnitř vlasového vlákna. Poté cca 20 sekund vlasy oplachujte vlažnou vodou, abyste odstranili přebytečný produkt ve vlasech.

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionální péče o vlasy a barvení. S dlouhou historií od roku 1880 se specializuje na inovativní produkty pro kadeřnické salony a domácí použití. Je známá pro širokou paletu barev a odstínů vlasového barvení, spolu s produkty pro péči o vlasy, které nabízejí výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zůstává oblíbenou volbou mezi profesionálními kadeřníky a zákazníky, kteří hledají kvalitu a trendy v péči o své vlasy. Její angažovanost ve výzkumu, školeních a komunitních iniciativách podporuje kvalitu a inovace v celém odvětví.