Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

KÉRASTASE - FORCINTENSE (6x15ml)

Intenzivní šoková kúra pro obnovu velmi oslabených vlasů
Kérastase
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0065
Hmotnost produktu: 1000 g

Proč právě KÉRASTASE - FORCINTENSE (6x15ml)?

Intenzivní šoková kúra ve dvou etapách s okamžitým účinkem pro obnovu vnitřní i vnější struktury velmi oslabených vlasů. Vlasy jsou silné, pevné, pružné a lesklé.


Aplikace: Kérastase Forcintense šoková kůra pro oslabené vlasy se aplikuje na mokré vlasy po dobu 3-5 minut. Oplachuje se. 

Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.