Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Dárkové balíčky

Filtry
Akce −28 %
Redken Xmas Redken Brews Gift Set Dárková sada pro muže pro posílení a růst vlasů
Redken Redken Xmas Redken Brews Gift Set
Dárková sada pro muže pro posílení a růst vlasů
1 248 Kč
899 Kč
Cece of Sweden Stop Hair Loss Gift Set Dárkový balíček proti padání vlasů
Cece Of Sweden Cece of Sweden Stop Hair Loss Gift Set
Dárkový balíček proti padání vlasů
419 Kč

Dárkové balíčky

Dumáte a přemýšlíte nad tím, jaký správný dárek by ocenil váš manžel, tatínek, kolega či kamarád? Napadl vás dárek v podobě kosmetického balíčku? To je ono, kosmetický balíček je totiž bezkonkurečně dárek pro muže! Dárkovým balíčkem plným kosmetických produktů se přeci nedá nic zkazit a jak je známo takovým dárkem nepohrdne žádný muž.

Inspirujte se z naší široké nabídky dárkových balíčků pro muže. S nepřeberným množstvím vlasové péče, pleťové a tělové kosmetiky nebo i elektro nástrojů jako jsou zastřihovače nebo holicí strojky na vlasy a vousy a to bude snadné. Všechny produkty jsou od předních světových výrobců luxusní a profesionální kosmetiky. Teď už stačí pouze zjistit co má opravdu rád.

Máte doma muže co si potrpí na kvalitě a designu? Pořiďte mu jeden z luxusních balíčků vlasové kosmetiky a udělejte mu radost něčím, co se mu opravdu bude líbit. Potrpí si váš muž spíše na rychlosti a efektivitě, pořiďte mu jeden z kvalitních holících strojků a investujte do jeho každodenního upraveného vzhledu.